Competitiekalender

Overzicht van alle matchen op elke speeldag

TTC Gullegem

Speelweek 1
2A-H-Nat 2023-09-16 19:00:00 NH01/033 Rooigem-Gent B Gullegem A
3C-H-Nat 2023-09-16 19:00:00 NH01/073 Excelsior A Gullegem B
3A-H-Nat 2023-09-16 19:00:00 NH01/053 Gierle A Gullegem C
Eindronde10deH-Rege-Region 2024-04-27 19:00:00 LH01/081 Gullegem D Turnhout B
BLAND-Region 2023-09-16 19:00:00 LH01/033 Gierle B Gullegem D
1A-H-Pro 2023-09-16 19:00:00 H01/013 Gullegem E Mandelhoek A
2B-H-Pro 2023-09-16 19:00:00 H01/033 Gullegem F Brugge A
3A-H-Pro 2023-09-16 19:00:00 H01/043 Gullegem G Brugge B
3Testwedstrijd9des-H-Pro 2024-05-04 14:00:00 H01/810 Gullegem H Brugge B
3D-H-Pro 2023-09-16 19:00:00 H01/072 Gullegem H Oostduinkerke D
4C-H-Pro 2023-09-16 14:00:00 H01/102 Zonnebeke C Gullegem I
5C-H-Pro 2023-09-16 14:30:00 H01/131 Gullegem J Gullegem L
5Testwedstrijd2des-H-Pro 2024-05-04 12:00:00 H01/814 Gullegem J Zonnebeke E
5B-H-Pro 2023-09-16 14:30:00 H01/126 Gullegem K Gullegem M
2-12ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-09-23 09:30:00 J01/111 Gullegem A Meulebeke A
4-19ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-09-23 09:30:00 J01/001 Gullegem A Gullegem B
6A-12ZUID(fase2)PouleA-H-Pro-Jeugd 2024-01-14 09:30:00 J01/142 Gullegem A Atanis A
9-19ZUID(fase2)-H-Pro-Jeugd 2024-01-14 09:30:00 J01/172 Wielsbeke-Leiel A Gullegem A
2-12ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-09-23 09:30:00 J01/113 Wielsbeke-Leiel A Gullegem A
4-19ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-09-23 09:30:00 J01/003 Wielsbeke-Leiel A Gullegem A
6A-12ZUID(fase2)PouleA-H-Pro-Jeugd 2024-01-14 09:30:00 J01/143 Gullegem A Lauwe A
7B-12ZUID(fase2)PouleB-H-Pro-Jeugd 2024-01-14 09:30:00 J01/151 Wielsbeke-Leiel A Gullegem B
9-19ZUID(fase2)-H-Pro-Jeugd 2024-01-14 09:30:00 J01/171 Gullegem B Gullegem A
4-19ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-09-23 09:30:00 J01/002 Wielsbeke-Leiel A Gullegem B
7B-12ZUID(fase2)PouleB-H-Pro-Jeugd 2024-01-14 09:30:00 J01/152 Tielt A Gullegem B
Speelweek 2
2A-H-Nat 2023-09-23 19:00:00 NH02/035 Gullegem A Aye A
3C-H-Nat 2023-09-23 19:00:00 NH02/075 Gullegem B Aye B
3Eindronde10de-3deNationale-H-Nat 2024-05-11 14:00:00 NH02/130 Gullegem C E.B.S. C
3A-H-Nat 2023-09-23 19:00:00 NH02/055 Gullegem C La Villette B
BLAND-Region 2023-09-23 19:00:00 LH02/035 Gullegem D Zandvoorde B
1A-H-Pro 2023-09-23 19:00:00 H02/013 Oostduinkerke B Gullegem E
2B-H-Pro 2023-09-23 19:00:00 H02/033 Paletje A Gullegem F
3A-H-Pro 2023-09-23 19:00:00 H02/043 Paletje B Gullegem G
3D-H-Pro 2023-09-23 15:00:00 H02/071 St-Denijs A Gullegem H
4C-H-Pro 2023-09-23 14:30:00 H02/103 Gullegem I Atanis D
5C-H-Pro 2023-09-23 15:00:00 H02/135 Brugge E Gullegem J
5B-H-Pro 2023-09-23 19:00:00 H02/126 Wielsbeke-Leiel H Gullegem K
5C-H-Pro 2023-09-23 14:30:00 H02/131 Gullegem L Koekelare F
5B-H-Pro 2023-09-23 14:30:00 H02/124 Gullegem M Ieper-Heuvellan D
9-19ZUID(fase2)-H-Pro-Jeugd 2024-02-25 09:30:00 J02/172 Lauwe A Gullegem A
9-19ZUID(fase2)-H-Pro-Jeugd 2024-02-25 09:30:00 J02/171 Gullegem B Wielsbeke-Leiel A
4-19ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-10-22 09:30:00 J02/002 Sobeka A Gullegem B
7B-12ZUID(fase2)PouleB-H-Pro-Jeugd 2024-02-25 09:30:00 J02/152 Meulebeke A Gullegem B
4-19ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-10-22 09:30:00 J02/003 Lauwe A Gullegem B
9-19ZUID(fase2)-H-Pro-Jeugd 2024-02-25 09:30:00 J02/173 Gullegem B Lauwe A
Speelweek 3
2A-H-Nat 2023-09-30 19:00:00 NH03/036 R.R. Basecles A Gullegem A
3C-H-Nat 2023-09-30 19:00:00 NH03/076 Limal Wavre A Gullegem B
3Eindronde10de-3deNationale-H-Nat 2024-05-11 18:00:00 NH03/130 GS Sukarti A Gullegem C
3A-H-Nat 2023-09-30 19:00:00 NH03/056 Melreux A Gullegem C
Eindronde10deH-Rege-Region 2024-05-11 19:00:00 LH03/081 Maldegem A Gullegem D
BLAND-Region 2023-09-30 19:00:00 LH03/036 Smash Dolfijn C Gullegem D
1A-H-Pro 2023-09-30 19:00:00 H03/011 Gullegem E Kuurne A
2B-H-Pro 2023-09-30 19:00:00 H03/031 Gullegem F Kuurne B
3A-H-Pro 2023-09-30 19:00:00 H03/041 Gullegem G Tielt B
3D-H-Pro 2023-09-30 19:00:00 H03/076 Gullegem H Mandelhoek C
4C-H-Pro 2023-09-30 14:00:00 H03/104 Zonnebeke D Gullegem I
5C-H-Pro 2023-09-30 14:30:00 H03/134 Gullegem J Paletje E
5B-H-Pro 2023-09-30 14:30:00 H03/125 Gullegem K Lauwe G
5C-H-Pro 2023-09-30 14:30:00 H03/131 Atanis F Gullegem L
5B-H-Pro 2023-09-30 19:00:00 H03/122 De Woudpalet E Gullegem M
6A-12ZUID(fase2)PouleA-H-Pro-Jeugd 2024-03-10 09:30:00 J03/141 Gullegem A Sobeka A
9-19ZUID(fase2)-H-Pro-Jeugd 2024-03-17 09:30:00 J03/171 Gullegem A Gullegem B
2-12ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-11-05 09:30:00 J03/112 Gullegem A Tielt A
4-19ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-11-05 09:30:00 J03/002 Gullegem A Sobeka A
9-19ZUID(fase2)-H-Pro-Jeugd 2024-03-17 09:30:00 J03/172 Gullegem A Wielsbeke-Leiel A
6A-12ZUID(fase2)PouleA-H-Pro-Jeugd 2024-03-10 09:30:00 J03/143 Gullegem A Zonnebeke A
2-12ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-11-05 09:30:00 J03/114 Gullegem A Lauwe A
4-19ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-11-05 09:30:00 J03/004 Gullegem A Lauwe A
7B-12ZUID(fase2)PouleB-H-Pro-Jeugd 2024-03-17 09:30:00 J03/151 Gullegem B Wielsbeke-Leiel A
7B-12ZUID(fase2)PouleB-H-Pro-Jeugd 2024-03-17 09:30:00 J03/152 Gullegem B Tielt A
Speelweek 4
2A-H-Nat 2023-10-07 19:00:00 NH04/032 Gullegem A Stekene A
3C-H-Nat 2023-10-07 19:00:00 NH04/072 Gullegem B AFP Antwerpen A
3A-H-Nat 2023-10-07 19:00:00 NH04/052 Gullegem C Braine l'Alleud C
BLAND-Region 2023-10-07 19:00:00 LH04/032 Gullegem D Lipalet A
1A-H-Pro 2023-10-07 19:00:00 H04/016 Oostduinkerke A Gullegem E
2B-H-Pro 2023-10-07 19:00:00 H04/036 Koekelare A Gullegem F
3A-H-Pro 2023-10-07 19:00:00 H04/046 Koekelare B Gullegem G
3D-H-Pro 2023-10-07 14:30:00 H04/076 Gullegem H Kuurne D
4C-H-Pro 2023-10-07 15:00:00 H04/101 Kuurne E Gullegem I
5C-H-Pro H04/135 Vrij B Gullegem J
5B-H-Pro H04/125 Gullegem K Vrij B
5C-H-Pro 2023-10-07 14:30:00 H04/131 Gullegem L Paletje E
5B-H-Pro 2023-10-07 14:30:00 H04/123 Lauwe G Gullegem M
2-12ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-12-02 09:30:00 J04/111 Meulebeke A Gullegem A
6A-12ZUID(fase2)PouleA-H-Pro-Jeugd 2024-03-17 09:30:00 J04/142 Atanis A Gullegem A
9-19ZUID(fase2)-H-Pro-Jeugd 2024-03-23 09:30:00 J04/172 Gullegem A Lauwe A
2-12ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-12-02 09:30:00 J04/113 Gullegem A Wielsbeke-Leiel A
4-19ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-12-02 09:30:00 J04/003 Gullegem A Wielsbeke-Leiel A
6A-12ZUID(fase2)PouleA-H-Pro-Jeugd 2024-03-17 09:30:00 J04/143 Lauwe A Gullegem A
4-19ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-12-02 09:30:00 J04/001 Gullegem B Gullegem A
9-19ZUID(fase2)-H-Pro-Jeugd 2024-03-23 09:30:00 J04/171 Wielsbeke-Leiel A Gullegem B
4-19ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-12-02 09:30:00 J04/002 Gullegem B Wielsbeke-Leiel A
7B-12ZUID(fase2)PouleB-H-Pro-Jeugd 2024-03-24 09:30:00 J04/152 Gullegem B Meulebeke A
9-19ZUID(fase2)-H-Pro-Jeugd 2024-03-23 09:30:00 J04/173 Lauwe A Gullegem B
Speelweek 5
2A-H-Nat 2023-10-14 19:00:00 NH05/032 Vedrinamur B Gullegem A
3C-H-Nat 2023-10-14 19:00:00 NH05/072 Merksplas A Gullegem B
3A-H-Nat 2023-10-14 19:00:00 NH05/052 Arc En Ciel A Gullegem C
BLAND-Region 2023-10-14 19:00:00 LH05/032 Zele A Gullegem D
1A-H-Pro 2023-10-14 19:00:00 H05/014 Gullegem E Oostende A
2B-H-Pro 2023-10-14 19:00:00 H05/034 Gullegem F Oostende B
3A-H-Pro 2023-10-14 19:00:00 H05/044 Gullegem G Zandvoorde I
3D-H-Pro H05/076 Vrij Gullegem H
4C-H-Pro H05/102 Gullegem I Vrij A
5C-H-Pro 2023-10-14 14:30:00 H05/136 Gullegem J Koekelare F
5B-H-Pro 2023-10-14 14:00:00 H05/125 Ieper-Heuvellan D Gullegem K
5C-H-Pro 2023-10-14 14:30:00 H05/131 Meulebeke E Gullegem L
5B-H-Pro 2023-10-14 14:30:00 H05/121 Gullegem M Tielt C
4-19ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-12-10 09:30:00 J05/002 Gullegem B Sobeka A
4-19ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-12-10 09:30:00 J05/003 Gullegem B Lauwe A
Speelweek 6
2A-H-Nat 2023-10-21 19:00:00 NH06/033 Gullegem A Cajmir A
3C-H-Nat 2023-10-21 19:00:00 NH06/073 Gullegem B Tiege C
3A-H-Nat 2023-10-21 19:00:00 NH06/053 Gullegem C Cajmir B
BLAND-Region 2023-10-21 19:00:00 LH06/033 Gullegem D Hamme A
1A-H-Pro 2023-10-21 19:00:00 H06/015 Lauwe B Gullegem E
2B-H-Pro 2023-10-21 19:00:00 H06/035 Zandvoorde E Gullegem F
3A-H-Pro 2023-10-21 19:00:00 H06/045 Meulebeke D Gullegem G
3D-H-Pro 2023-10-21 19:00:00 H06/076 Smude A Gullegem H
4C-H-Pro 2023-10-21 14:30:00 H06/102 Gullegem I Wielsbeke-Leiel G
5C-H-Pro H06/134 Vrij A Gullegem J
5B-H-Pro 2023-10-21 14:30:00 H06/126 Gullegem K Zonnebeke E
5C-H-Pro 2023-10-21 14:30:00 H06/131 Gullegem L De Woudpalet F
5B-H-Pro H06/122 Vrij A Gullegem M
6A-12ZUID(fase2)PouleA-H-Pro-Jeugd 2024-04-07 09:30:00 J06/141 Sobeka A Gullegem A
2-12ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-12-17 09:30:00 J06/112 Tielt A Gullegem A
4-19ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-12-17 09:30:00 J06/002 Sobeka A Gullegem A
6A-12ZUID(fase2)PouleA-H-Pro-Jeugd 2024-04-07 09:30:00 J06/143 Zonnebeke A Gullegem A
2-12ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-12-17 09:30:00 J06/114 Lauwe A Gullegem A
4-19ZUID-H-Pro-Jeugd 2023-12-17 09:30:00 J06/004 Lauwe A Gullegem A
Speelweek 7
2A-H-Nat 2023-11-04 19:00:00 NH07/033 Nodo A Gullegem A
3C-H-Nat 2023-11-04 19:00:00 NH07/073 E.B.S. C Gullegem B
3A-H-Nat 2023-11-04 19:00:00 NH07/053 Gonrieux A Gullegem C
BLAND-Region 2023-11-04 19:00:00 LH07/033 Nodo B Gullegem D
1A-H-Pro 2023-11-04 19:00:00 H07/016 Gullegem E Sobeka A
2B-H-Pro 2023-11-04 19:00:00 H07/036 Gullegem F De Woudpalet C
3A-H-Pro H07/046 Gullegem G Vrij
3D-H-Pro 2023-11-04 19:00:00 H07/074 Gullegem H Meulebeke C
4C-H-Pro 2023-11-04 19:00:00 H07/102 Wielsbeke-Leiel F Gullegem I
5C-H-Pro 2023-11-04 14:30:00 H07/135 Gullegem J Ieper-Heuvellan C
5B-H-Pro 2023-11-04 14:30:00 H07/126 Atanis E Gullegem K
5C-H-Pro 2023-11-04 19:00:00 H07/131 Torhout F Gullegem L
5B-H-Pro 2023-11-04 14:30:00 H07/123 Gullegem M Mandelhoek E
Speelweek 8
2A-H-Nat 2023-11-18 19:00:00 NH08/031 St Georges A Gullegem A
3C-H-Nat 2023-11-18 19:00:00 NH08/071 Merelbeke B Gullegem B
3A-H-Nat 2023-11-18 19:00:00 NH08/051 Astrid B Gullegem C
BLAND-Region 2023-11-18 19:00:00 LH08/031 Morata A Gullegem D
1A-H-Pro 2023-11-18 19:00:00 H08/016 Gullegem E Damme A
2B-H-Pro 2023-11-18 19:00:00 H08/036 Gullegem F Atanis A
3A-H-Pro 2023-11-18 19:00:00 H08/046 Gullegem G Damme B
3D-H-Pro H08/075 Vrij Gullegem H
4C-H-Pro 2023-11-18 14:30:00 H08/102 Gullegem I Lauwe F
5C-H-Pro 2023-11-18 14:30:00 H08/136 Atanis F Gullegem J
5B-H-Pro 2023-11-18 14:30:00 H08/124 Gullegem K De Woudpalet E
5C-H-Pro 2023-11-18 14:30:00 H08/131 Gullegem L Brugge E
5B-H-Pro 2023-11-18 19:00:00 H08/123 Wielsbeke-Leiel H Gullegem M
Speelweek 9
2A-H-Nat 2023-11-25 19:00:00 NH09/033 Gullegem A Hoeselt B
3C-H-Nat 2023-11-25 19:00:00 NH09/073 Gullegem B Meerdaal Leuven A
3A-H-Nat 2023-11-25 19:00:00 NH09/053 Gullegem C Schulen B
BLAND-Region 2023-11-25 19:00:00 LH09/033 Gullegem D Meerdaal Leuven B
1A-H-Pro 2023-11-25 19:00:00 H09/016 De Woudpalet B Gullegem E
2B-H-Pro 2023-11-25 19:00:00 H09/036 Wielsbeke-Leiel D Gullegem F
3A-H-Pro 2023-11-25 19:00:00 H09/046 Oostkamp A Gullegem G
3D-H-Pro 2023-11-25 19:00:00 H09/075 Torhout C Gullegem H
4C-H-Pro 2023-11-25 14:30:00 H09/102 Gullegem I Sobeka D
5C-H-Pro 2023-11-25 14:30:00 H09/134 Gullegem J De Woudpalet F
5B-H-Pro 2023-11-25 19:00:00 H09/123 Mandelhoek E Gullegem K
5C-H-Pro H09/131 Vrij A Gullegem L
5B-H-Pro 2023-11-25 14:30:00 H09/126 Gullegem M Atanis E
Speelweek 10
2A-H-Nat 2023-12-02 19:00:00 NH10/033 Logis Auderghem A Gullegem A
3C-H-Nat 2023-12-02 19:00:00 NH10/073 La Cipale A Gullegem B
3A-H-Nat 2023-12-02 19:00:00 NH10/053 Logis Auderghem C Gullegem C
BLAND-Region 2023-12-02 19:00:00 LH10/033 Buhlmann Berlaa B Gullegem D
1A-H-Pro 2023-12-02 19:00:00 H10/014 Gullegem E Wielsbeke-Leiel A
2B-H-Pro 2023-12-02 19:00:00 H10/034 Gullegem F Wielsbeke-Leiel B
3A-H-Pro 2023-12-02 19:00:00 H10/044 Gullegem G Wielsbeke-Leiel E
3D-H-Pro 2023-12-02 19:00:00 H10/076 Gullegem H Zandvoorde H
4C-H-Pro 2023-12-02 14:30:00 H10/102 Locomotief A Gullegem I
5C-H-Pro 2023-12-02 14:30:00 H10/135 Gullegem J Torhout F
5B-H-Pro 2023-12-02 14:30:00 H10/121 Gullegem K Tielt C
5C-H-Pro H10/131 Vrij B Gullegem L
5B-H-Pro 2023-12-02 14:00:00 H10/126 Zonnebeke E Gullegem M
Speelweek 11
2A-H-Nat 2023-12-09 19:00:00 NH11/031 Gullegem A Alpa Schaerb. Woluwe A
3C-H-Nat 2023-12-09 19:00:00 NH11/071 Gullegem B Alpa Schaerb. Woluwe B
3A-H-Nat 2023-12-09 19:00:00 NH11/051 Gullegem C Geelse A
BLAND-Region 2023-12-09 19:00:00 LH11/031 Gullegem D Ninove A
1A-H-Pro 2023-12-09 19:00:00 H11/015 Zandvoorde C Gullegem E
2B-H-Pro 2023-12-09 19:00:00 H11/035 Torhout A Gullegem F
3A-H-Pro 2023-12-09 19:00:00 H11/045 Torhout B Gullegem G
3D-H-Pro 2023-12-09 19:00:00 H11/076 Oostende E Gullegem H
4C-H-Pro 2023-12-09 14:30:00 H11/102 Gullegem I Sobeka C
5C-H-Pro 2023-12-09 14:30:00 H11/134 Meulebeke E Gullegem J
5B-H-Pro H11/122 Vrij A Gullegem K
5C-H-Pro 2023-12-09 14:30:00 H11/133 Gullegem L Ieper-Heuvellan C
5B-H-Pro H11/124 Gullegem M Vrij B
Speelweek 12
2A-H-Nat 2024-01-13 19:00:00 NH12/033 Gullegem A Rooigem-Gent B
3C-H-Nat 2024-01-13 19:00:00 NH12/073 Gullegem B Excelsior A
3A-H-Nat 2024-01-13 19:00:00 NH12/053 Gullegem C Gierle A
BLAND-Region 2024-01-13 19:00:00 LH12/033 Gullegem D Gierle B
1A-H-Pro 2024-01-13 19:00:00 H12/013 Mandelhoek A Gullegem E
2B-H-Pro 2024-01-13 19:00:00 H12/033 Brugge A Gullegem F
3A-H-Pro 2024-01-13 19:00:00 H12/043 Brugge B Gullegem G
3D-H-Pro 2024-01-13 19:00:00 H12/072 Oostduinkerke D Gullegem H
4C-H-Pro 2024-01-13 14:30:00 H12/102 Gullegem I Zonnebeke C
5C-H-Pro 2024-01-13 14:30:00 H12/131 Gullegem L Gullegem J
5B-H-Pro 2024-01-13 14:30:00 H12/126 Gullegem M Gullegem K
Speelweek 13
2A-H-Nat 2024-01-20 19:00:00 NH13/035 Aye A Gullegem A
3C-H-Nat 2024-01-20 19:00:00 NH13/075 Aye B Gullegem B
3A-H-Nat 2024-01-20 19:00:00 NH13/055 La Villette B Gullegem C
BLAND-Region 2024-01-20 19:00:00 LH13/035 Zandvoorde B Gullegem D
1A-H-Pro 2024-01-20 19:00:00 H13/013 Gullegem E Oostduinkerke B
2B-H-Pro 2024-01-20 19:00:00 H13/033 Gullegem F Paletje A
3A-H-Pro 2024-01-20 19:00:00 H13/043 Gullegem G Paletje B
3D-H-Pro 2024-01-20 19:00:00 H13/071 Gullegem H St-Denijs A
4C-H-Pro 2024-01-20 14:30:00 H13/103 Atanis D Gullegem I
5C-H-Pro 2024-01-20 14:30:00 H13/135 Gullegem J Brugge E
5B-H-Pro 2024-01-20 14:30:00 H13/126 Gullegem K Wielsbeke-Leiel H
5C-H-Pro 2024-01-20 19:00:00 H13/131 Koekelare F Gullegem L
5B-H-Pro 2024-01-20 14:00:00 H13/124 Ieper-Heuvellan D Gullegem M
Speelweek 14
2A-H-Nat 2024-01-27 19:00:00 NH14/036 Gullegem A R.R. Basecles A
3C-H-Nat 2024-01-27 19:00:00 NH14/076 Gullegem B Limal Wavre A
3A-H-Nat 2024-01-27 19:00:00 NH14/056 Gullegem C Melreux A
BLAND-Region 2024-01-27 19:00:00 LH14/036 Gullegem D Smash Dolfijn C
1A-H-Pro 2024-01-27 19:00:00 H14/011 Kuurne A Gullegem E
2B-H-Pro 2024-01-27 19:00:00 H14/031 Kuurne B Gullegem F
3A-H-Pro 2024-01-27 19:00:00 H14/041 Tielt B Gullegem G
3D-H-Pro 2024-01-27 19:00:00 H14/076 Mandelhoek C Gullegem H
4C-H-Pro 2024-01-27 14:30:00 H14/104 Gullegem I Zonnebeke D
5C-H-Pro 2024-01-27 14:30:00 H14/134 Paletje E Gullegem J
5B-H-Pro 2024-01-27 14:30:00 H14/125 Lauwe G Gullegem K
5C-H-Pro 2024-01-27 14:30:00 H14/131 Gullegem L Atanis F
5B-H-Pro 2024-01-27 14:30:00 H14/122 Gullegem M De Woudpalet E
Speelweek 15
2A-H-Nat 2024-02-10 19:00:00 NH15/032 Stekene A Gullegem A
3C-H-Nat 2024-02-10 19:00:00 NH15/072 AFP Antwerpen A Gullegem B
3A-H-Nat 2024-02-10 19:00:00 NH15/052 Braine l'Alleud C Gullegem C
BLAND-Region 2024-02-10 19:00:00 LH15/032 Lipalet A Gullegem D
1A-H-Pro 2024-02-10 19:00:00 H15/016 Gullegem E Oostduinkerke A
2B-H-Pro 2024-02-10 19:00:00 H15/036 Gullegem F Koekelare A
3A-H-Pro 2024-02-10 19:00:00 H15/046 Gullegem G Koekelare B
3D-H-Pro 2024-02-10 15:00:00 H15/076 Kuurne D Gullegem H
4C-H-Pro 2024-02-10 14:30:00 H15/101 Gullegem I Kuurne E
5C-H-Pro H15/135 Gullegem J Vrij B
5B-H-Pro H15/125 Vrij B Gullegem K
5C-H-Pro 2024-02-10 14:30:00 H15/131 Paletje E Gullegem L
5B-H-Pro 2024-02-10 14:30:00 H15/123 Gullegem M Lauwe G
Speelweek 16
2A-H-Nat 2024-02-17 19:00:00 NH16/032 Gullegem A Vedrinamur B
3C-H-Nat 2024-02-17 19:00:00 NH16/072 Gullegem B Merksplas A
3A-H-Nat 2024-02-17 19:00:00 NH16/052 Gullegem C Arc En Ciel A
BLAND-Region 2024-02-17 19:00:00 LH16/032 Gullegem D Zele A
1A-H-Pro 2024-02-17 19:00:00 H16/014 Oostende A Gullegem E
2B-H-Pro 2024-02-17 19:00:00 H16/034 Oostende B Gullegem F
3A-H-Pro 2024-02-17 19:00:00 H16/044 Zandvoorde I Gullegem G
3D-H-Pro H16/076 Gullegem H Vrij
4C-H-Pro H16/102 Vrij A Gullegem I
5C-H-Pro 2024-02-17 19:00:00 H16/136 Koekelare F Gullegem J
5B-H-Pro 2024-02-17 14:30:00 H16/125 Gullegem K Ieper-Heuvellan D
5C-H-Pro 2024-02-17 14:30:00 H16/131 Gullegem L Meulebeke E
5B-H-Pro 2024-02-17 19:00:00 H16/121 Tielt C Gullegem M
Speelweek 17
2A-H-Nat 2024-02-24 19:00:00 NH17/033 Cajmir A Gullegem A
3C-H-Nat 2024-02-24 19:00:00 NH17/073 Tiege C Gullegem B
3A-H-Nat 2024-02-24 19:00:00 NH17/053 Cajmir B Gullegem C
BLAND-Region 2024-02-24 19:00:00 LH17/033 Hamme A Gullegem D
1A-H-Pro 2024-02-24 19:00:00 H17/015 Gullegem E Lauwe B
2B-H-Pro 2024-02-24 19:00:00 H17/035 Gullegem F Zandvoorde E
3A-H-Pro 2024-02-24 19:00:00 H17/045 Gullegem G Meulebeke D
3D-H-Pro 2024-02-24 19:00:00 H17/076 Gullegem H Smude A
4C-H-Pro 2024-02-24 19:00:00 H17/102 Wielsbeke-Leiel G Gullegem I
5C-H-Pro H17/134 Gullegem J Vrij A
5B-H-Pro 2024-02-24 14:00:00 H17/126 Zonnebeke E Gullegem K
5C-H-Pro 2024-02-24 19:00:00 H17/131 De Woudpalet F Gullegem L
5B-H-Pro H17/122 Gullegem M Vrij A
Speelweek 18
2A-H-Nat 2024-03-09 19:00:00 NH18/033 Gullegem A Nodo A
3C-H-Nat 2024-03-09 19:00:00 NH18/073 Gullegem B E.B.S. C
3A-H-Nat 2024-03-09 19:00:00 NH18/053 Gullegem C Gonrieux A
BLAND-Region 2024-03-09 19:00:00 LH18/033 Gullegem D Nodo B
1A-H-Pro 2024-03-09 19:00:00 H18/016 Sobeka A Gullegem E
2B-H-Pro 2024-03-09 19:00:00 H18/036 De Woudpalet C Gullegem F
3A-H-Pro H18/046 Vrij Gullegem G
3D-H-Pro 2024-03-09 19:00:00 H18/074 Meulebeke C Gullegem H
4C-H-Pro 2024-03-09 14:30:00 H18/102 Gullegem I Wielsbeke-Leiel F
5C-H-Pro 2024-03-09 14:00:00 H18/135 Ieper-Heuvellan C Gullegem J
5B-H-Pro 2024-03-09 14:30:00 H18/126 Gullegem K Atanis E
5C-H-Pro 2024-03-09 14:30:00 H18/131 Gullegem L Torhout F
5B-H-Pro 2024-03-09 19:00:00 H18/123 Mandelhoek E Gullegem M
Speelweek 19
2A-H-Nat 2024-03-16 19:00:00 NH19/031 Gullegem A St Georges A
3C-H-Nat 2024-03-16 19:00:00 NH19/071 Gullegem B Merelbeke B
3A-H-Nat 2024-03-16 19:00:00 NH19/051 Gullegem C Astrid B
BLAND-Region 2024-03-16 19:00:00 LH19/031 Gullegem D Morata A
1A-H-Pro 2024-03-16 19:00:00 H19/016 Damme A Gullegem E
2B-H-Pro 2024-03-16 19:00:00 H19/036 Atanis A Gullegem F
3A-H-Pro 2024-03-16 19:00:00 H19/046 Damme B Gullegem G
3D-H-Pro H19/075 Gullegem H Vrij
4C-H-Pro 2024-03-16 14:30:00 H19/102 Lauwe F Gullegem I
5C-H-Pro 2024-03-16 14:30:00 H19/136 Gullegem J Atanis F
5B-H-Pro 2024-03-16 19:00:00 H19/124 De Woudpalet E Gullegem K
5C-H-Pro 2024-03-16 15:00:00 H19/131 Brugge E Gullegem L
5B-H-Pro 2024-03-16 14:30:00 H19/123 Gullegem M Wielsbeke-Leiel H
Speelweek 20
2A-H-Nat 2024-03-30 19:00:00 NH20/033 Hoeselt B Gullegem A
3C-H-Nat 2024-03-30 19:00:00 NH20/073 Meerdaal Leuven A Gullegem B
3A-H-Nat 2024-03-30 19:00:00 NH20/053 Schulen B Gullegem C
BLAND-Region 2024-03-30 19:00:00 LH20/033 Meerdaal Leuven B Gullegem D
1A-H-Pro 2024-03-30 19:00:00 H20/016 Gullegem E De Woudpalet B
2B-H-Pro 2024-03-30 19:00:00 H20/036 Gullegem F Wielsbeke-Leiel D
3A-H-Pro 2024-03-30 19:00:00 H20/046 Gullegem G Oostkamp A
3D-H-Pro 2024-03-30 19:00:00 H20/075 Gullegem H Torhout C
4C-H-Pro 2024-03-30 15:00:00 H20/102 Sobeka D Gullegem I
5C-H-Pro 2024-03-30 19:00:00 H20/134 De Woudpalet F Gullegem J
5B-H-Pro 2024-03-30 14:30:00 H20/123 Gullegem K Mandelhoek E
5C-H-Pro H20/131 Gullegem L Vrij A
5B-H-Pro 2024-03-30 14:30:00 H20/126 Atanis E Gullegem M
Speelweek 21
2A-H-Nat 2024-04-13 19:00:00 NH21/033 Gullegem A Logis Auderghem A
3C-H-Nat 2024-04-13 19:00:00 NH21/073 Gullegem B La Cipale A
3A-H-Nat 2024-04-13 19:00:00 NH21/053 Gullegem C Logis Auderghem C
BLAND-Region 2024-04-13 19:00:00 LH21/033 Gullegem D Buhlmann Berlaa B
1A-H-Pro 2024-04-13 19:00:00 H21/014 Wielsbeke-Leiel A Gullegem E
2B-H-Pro 2024-04-13 19:00:00 H21/034 Wielsbeke-Leiel B Gullegem F
3A-H-Pro 2024-04-13 19:00:00 H21/044 Wielsbeke-Leiel E Gullegem G
3D-H-Pro 2024-04-13 14:30:00 H21/076 Zandvoorde H Gullegem H
4C-H-Pro 2024-04-13 14:30:00 H21/102 Gullegem I Locomotief A
5C-H-Pro 2024-04-13 19:00:00 H21/135 Torhout F Gullegem J
5B-H-Pro 2024-04-13 19:00:00 H21/121 Tielt C Gullegem K
5C-H-Pro H21/131 Gullegem L Vrij B
5B-H-Pro 2024-04-13 14:30:00 H21/126 Gullegem M Zonnebeke E
Speelweek 22
2A-H-Nat 2024-04-20 19:00:00 NH22/031 Alpa Schaerb. Woluwe A Gullegem A
3C-H-Nat 2024-04-20 19:00:00 NH22/071 Alpa Schaerb. Woluwe B Gullegem B
3A-H-Nat 2024-04-20 19:00:00 NH22/051 Geelse A Gullegem C
BLAND-Region 2024-04-20 19:00:00 LH22/031 Ninove A Gullegem D
1A-H-Pro 2024-04-20 19:00:00 H22/015 Gullegem E Zandvoorde C
2B-H-Pro 2024-04-20 19:00:00 H22/035 Gullegem F Torhout A
3A-H-Pro 2024-04-20 19:00:00 H22/045 Gullegem G Torhout B
3D-H-Pro 2024-04-20 19:00:00 H22/076 Gullegem H Oostende E
4C-H-Pro 2024-04-20 19:00:00 H22/102 Sobeka C Gullegem I
5C-H-Pro 2024-04-20 14:30:00 H22/134 Gullegem J Meulebeke E
5B-H-Pro H22/122 Gullegem K Vrij A
5C-H-Pro 2024-04-20 14:00:00 H22/133 Ieper-Heuvellan C Gullegem L
5B-H-Pro H22/124 Vrij B Gullegem M

Locomotief Gullegem

A ploeg
4C-H-Pro 2023-09-16 14:30:00 H01/104 Locomotief A Wielsbeke-Leiel F
4C-H-Pro 2023-09-23 14:30:00 H02/102 Lauwe F Locomotief A
4C-H-Pro 2023-09-30 14:30:00 H03/102 Locomotief A Wielsbeke-Leiel G
4C-H-Pro 2023-10-07 14:30:00 H04/104 Locomotief A Sobeka D
4C-H-Pro 2023-10-14 14:30:00 H05/104 Atanis D Locomotief A
4C-H-Pro 2023-10-21 14:30:00 H06/104 Locomotief A Zonnebeke D
4C-H-Pro 2023-11-04 14:00:00 H07/104 Zonnebeke C Locomotief A
4C-H-Pro 2023-11-18 19:00:00 H08/104 Sobeka C Locomotief A
4C-H-Pro 2023-11-25 14:30:00 H09/101 Locomotief A Kuurne E
4C-H-Pro 2023-12-02 14:30:00 H10/102 Locomotief A Gullegem I
4C-H-Pro H11/101 Vrij A Locomotief A
4C-H-Pro 2024-01-13 19:00:00 H12/104 Wielsbeke-Leiel F Locomotief A
4C-H-Pro 2024-01-20 14:30:00 H13/102 Locomotief A Lauwe F
4C-H-Pro 2024-01-27 19:00:00 H14/102 Wielsbeke-Leiel G Locomotief A
4C-H-Pro 2024-02-10 15:00:00 H15/104 Sobeka D Locomotief A
4C-H-Pro 2024-02-17 14:30:00 H16/104 Locomotief A Atanis D
4C-H-Pro 2024-02-24 14:00:00 H17/104 Zonnebeke D Locomotief A
4C-H-Pro 2024-03-09 14:30:00 H18/104 Locomotief A Zonnebeke C
4C-H-Pro 2024-03-16 14:30:00 H19/104 Locomotief A Sobeka C
4C-H-Pro 2024-03-30 15:00:00 H20/101 Kuurne E Locomotief A
4C-H-Pro 2024-04-13 14:30:00 H21/102 Gullegem I Locomotief A
4C-H-Pro H22/101 Locomotief A Vrij A
Veteranen
1A-H-Pro-Vet. 2023-09-21 20:00:00 V01/145 Brugge A Locomotief A
1A-H-Pro-Vet. 2023-09-28 20:00:00 V02/142 Locomotief A Koekelare A
1A-H-Pro-Vet. 2023-10-05 20:00:00 V03/145 De Woudpalet A Locomotief A
1A-H-Pro-Vet. 2023-10-12 20:00:00 V04/143 Locomotief A Wielsbeke-Leiel A
1A-H-Pro-Vet. 2023-10-18 20:00:00 V05/143 Sobeka A Locomotief A
1A-H-Pro-Vet. 2023-10-26 19:30:00 V06/143 Meulebeke A Locomotief A
1A-H-Pro-Vet. 2023-11-09 20:00:00 V07/141 Locomotief A Oostduinkerke A
1A-H-Pro-Vet. 2023-11-15 20:00:00 V08/142 Nieuwpoort A Locomotief A
1A-H-Pro-Vet. 2023-11-23 20:00:00 V09/145 Locomotief A Knokke-Heist A
1A-H-Pro-Vet. 2023-11-28 20:00:00 V10/145 Zandvoorde A Locomotief A
1A-H-Pro-Vet. V11/145 Locomotief A Vrij A
1A-H-Pro-Vet. 2024-01-11 20:00:00 V12/145 Locomotief A Brugge A
1A-H-Pro-Vet. 2024-01-18 19:30:00 V13/142 Koekelare A Locomotief A
1A-H-Pro-Vet. 2024-01-25 20:00:00 V14/145 Locomotief A De Woudpalet A
1A-H-Pro-Vet. 2024-01-31 20:00:00 V15/143 Wielsbeke-Leiel A Locomotief A
1A-H-Pro-Vet. 2024-02-08 20:00:00 V16/143 Locomotief A Sobeka A
1A-H-Pro-Vet. 2024-02-22 20:00:00 V17/143 Locomotief A Meulebeke A
1A-H-Pro-Vet. 2024-02-29 20:00:00 V18/141 Oostduinkerke A Locomotief A
1A-H-Pro-Vet. 2024-03-07 20:00:00 V19/142 Locomotief A Nieuwpoort A
1A-H-Pro-Vet. 2024-03-12 19:30:00 V20/145 Knokke-Heist A Locomotief A
1A-H-Pro-Vet. 2024-03-21 20:00:00 V21/145 Locomotief A Zandvoorde A
1A-H-Pro-Vet. V22/145 Vrij A Locomotief A